Maclocks USB-A 90°-ban elforgatott USB-C töltőkábel

A Maclocks 90 fokban elforgatott USB-C fejjel ellátott töltőkábelével szűk helyeken is szabadon tölthető az iPad és iPhone anélkül, hogy meg kell hajlítani a kábelt.

Ár: bruttó 12 990 Ft

A Maclocks alapvetően biztonsági megoldásaiba kínálja a 90°-ban elforgatott USB-C töltőkábeleit, ám azok természetesen más élethelyzetekben is hasznosak lehetnek. A piacon mindenképpen hiánypótló darabnak tekinthető a 90 fokban elforgatott fejű USB-C adat- és töltőkábel, amely ideális olyan helyzetekben, amikor például iPad modelleket helyezünk fali tartóba, és minimalista stílusban próbáljuk elvezetni a működtetéshez szükséges kábelt. A hófehér kábel észrevétlen kivitelű, és természetesen elegendő áramot biztosít az iPhone és iPad modellek hatékony töltéséhez.

A Maclocks 90°-ban elforgatott végű USB-C töltőkábele sok esetben hasznos: alapvetően helytakarékos kivitelű, és olyan helyeken is jó szolgálatot tesz, ahol nincsen nagy tér a kábel elhelyezésére a töltés közben. A kábel kétféle kivitelben létezik: az egyik példány vége a szokásos egyenes USB-C csatlakozó, míg a másik esetben USB-A a kábelvég.

A kábel egyik USB-C vagy USB-A vége mindkét esetben egyenes, míg a másik L alakú, vagyis a készülékből kijutva a kábel jobbra elvezethető. Ez különösen olyankor praktikus, amikor például asztali vagy fali konzolra helyezünk egy iPad készüléket, és azt szeretnénk, ha a kábel a lehető legkevésbé látszódna. Az egyenes kábeleket csak egy nagyobb méretű hurokkal tudjuk biztonsággal elvezetni, vagy durván megfeszítve az épségüket kockáztatjuk. Az L alakú, elforgatott kábel nem lóg le mélyen, hanem a csatlakozás után rögtön elvezethető, így a látványa igen visszafogottá tehető.

A Maclocks 1,8 méter hosszúságúra alkotta meg a terméket, amely ideális az olyan környezetekben, ahol a kábel elrejtése érdekében esetleg a szokottnál hosszabb  utat kell bejárnia a vezetéknek.

Hogy a hossz ne jelentsen problémát, az iJoe.hu kínálatában tépőzáras kábel kötegelő érhető el, amellyel össze tudjuk fogni a kábelt. Ezzel a felesleges részt fel tudjuk csévélni, és elegánsan eltárolni. A tépőzáras kábelkötegelő a szállítás során is előnyös, hiszen a kábel nem gabalyodik össze.

A Maclocks 90-fokban elforgatott kábele bármely iPad és iPhone készülékkel használható, amely révén tökéletesen kompatibilis az Apple mobil eszközeivel. Természetesen használhatjuk olyan készülékek töltésére is, mint a Magic Keyboard, a Magic Mouse vagy a Magic Trackpad. A kábel képes az emelt áramerősségű töltés továbbítására, vagyis paraméterei alapján megegyezik az Apple töltőkábelek specifikációival.